İSTANBUL AVRUPA VE ANADOLU YAKASI PERDE ÖLÇÜSÜ İÇİN ÜCRETSİZ KEŞİF

Telefon: 0531 594 25 40     Telefon: 0530 085 45 69     Email:ayem.perde@outlook.com

Adres: Çağlayan Mh. Ferdağ Sokak No: 17 Kağıthane/İSTANBUL   

Ayem Perde Facebook
Ayem Perde twitter
Ayem Perde youtube
Ayem Perde instagram
<
HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

FİRMAMIZ HAKKINDA;

 

MÜŞTERİMİZİN MEMNUNİYETİ BİZİM BAŞARIMIZIN TEMELİDİR..

EN İYİ KALİTE,EN İYİ HİZMET,EN UYGUN FİYAT...

AY&EM PERDE SİSTEMLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ. 2010 yılında faliyetine başlamıştır ancak 30 yılı aşkın bir süredir sektörün içinde yer alan deneyimli bir ekipten oluşmaktadır...

Bünyesinde stor perde,zebra perde,dikey perde,jaluzi perde,ahşap perde,katlamalı perde,sun screen perde,ip perde ve projeksiyon perdesi gibi bir çok mekanizmalı perde sistemlerinin üretimini yapmaktadır.

Hedefimiz;kaliteden ödün vermeyen anlayışımız,degişmeyen prensiplerimiz ve uzman kadromuz ile en iyi hizmet ve ürünleri sağlayarak uzun dönemli ve güvenilir bir perdeciniz olmaktır.

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda onların hayallerini gerçeğe dönüştüren güleryüzü kaliteli hizmeti ve ürünü dürüst çalışmayı,uygun fiyatı prensip edinmiş firmamız;tecrübesiyle perde sektörüne hizmet veren bir firmadır.Müşteriye kaliteli perde sunmak ve müşterimemnuniyetini kazanmak kuruluşumuzun yıllardır sürdürdüğü temel bir politika olmuştur.

Firmamız bugune kadar olduğu gibi bugünden sonrada sektöründeki bir çok ilke imza atarak yoluna devam etmek arzusundadır.